Drodzy Czytelnicy!
Na naszej stronie zamieszczamy teksty różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i świata. Kluczem doboru publikowanych treści, nie jest zgodność poglądów Autorów publikacji z poglądami USOPAŁ, lecz decyduje imperatyw ważności tematu. Poglądy prezentowane przez Autorów tekstów, nie zawsze podzielamy. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego - prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom ich osąd - USOPAŁ.
Home Publicystyka 1945-2010 MIELISCIE CHAMY ZLOTY RÓG

1945-2010 MIELISCIE CHAMY ZLOTY RÓG

W tym roku uplywa okraglych 65 lat od chwili rozpoczecia sie rzadów narzuconych nam przez Jalte, barbarzyñskich, czerwonych chmów z Moskwy, podobnie jak w zeszlych wiekach-. W 1945 roku, za zgoda Aliantów, zostal uznany barbarzyñski  „rzad” komunistycznych chamów, przywiezionych na ostrzach sowieckich bagnetów z Moskwy, stolicy nieludzkiej rosyjskiej ziemi.
W zniszczonej przez wojne Polsce, wywolana przez niemców i rosjan, cudem ocalaly resztki osrodków przemyslowych, jak m.p. kolejnictwa, lotnictwa krajowego, oraz szereg innych.
Byly to cuda stworzone przez WOLNA, MIEDZYWOJENNA POLSKIE, jak na przyklad, najbardzie rzucajace sie w oczy: Lotnictwo
   
    

Przedstawilem powyzej maleñka próbke wielkiego skarbu narodowego, jakim byly przemysly lotnicze i balonowe zaprzepaszczone przez sowiecko-liberalno-nowoczesnych, analfabetycznych narodowo chamów, z moskiewsko marksistowskim rodowodem, Inaczej nie mozna sobie wyobrazic, aby POLSKI ZLOTY RÓG, mógl byc zniszczony przeez
„polskich patryjotów”. Takich przykladów jes BEZ LIKU! Na przyklad zaden POLSKI RZAD nie zgodzil sie na oddanie miasta odznaczonego VIRTUTI MILITARI, za wiernosc Polsce jedynie obcy i chamski najezdzca, jakimi sa chamy co mialy Zloty Róg!
 
Tylko i jedynie bolszewicki motloch, do którego nalezy przybyle  chamstwo, moglo dopuscic sie do zrujnowania POLSKIEGO tak wielkiego dorobku, osiagnietego przez LOJALNA i PRAWDZIWA PRACE CALEGO POLSKIEGO NARODU, gdzie zlodziejstwo, lapownictwo, korupcja NIE BYLY ZNANE. Dopiero na sowieckich bagnetach, wraz ze wspóldzialaniem mniejszosci z czerwonymi opaskami, wtargnela do Polski, chamska dzicz, wychowana przez róznych „ojczulków”, postepowców i tym podobnymi chamami, którzy z Polski, chca zrobic „ziemie obiecana”...
   Jest juz najwyzszy czas aby rozegnac ta chamska gnojówke, oglaszajac wszech i wobec, ze WSZYSTKI „kontrakty” sprzedazy, darowizny, dzierzawy i t.p. „intratntch” interesów, Naród Polski NIE uznaje jako legalne, poniewaz sa to DOBRA i ZIEMIE NARODU POLSKIEGO, które po zlodziejsku dostaly sue w NIE POLSKIE RECE. Dobra Narodu i Pañstwa, zaden rzad, wladca. Prezydent, lub instytucja, jak n.p. Sejm i Senat, NIE MAJA WLADZY nad dobrami Narodu i Pañstwa, które NIE SA NA SPRZEDAZ, DAROWIZNE, WYMIANE, ZAPLATE, CZY W JAKIES  INNEJ FORMIE  PRZEKAZANE  W  OBCE RECE!
Wszystkie tranzakcje, czy geszefty jakie zostaly bezprawnie i po uzurpatorsku, w ten, czy inny sposób oddane, przekazana, czy niby to sprzedanie, NIE MAJA ZADNEJ MOCY PRAWNEJ, a Ci, którzy przeprowadzili, lub upowaznili, te tranzakcje musza byc oskarzeni i postawieni przeed sad i skazni, a sprzeniewirzone dobra bezwzglednie musza byc zwrócone, powracajac do prawowitych rak wlasciceli, to jest Narodu, Pañstwa, Instytucji, lub prawowitych prywatnych wlascicieli.
Wrogi, barbarzyñski, chamski, motloch, wreszcie musi zrozumiec, ze wszytko ma swój koniec, wiec ich panowanie równiez dobiega koñca, co znaczy, ze dla tej choloty drzwi sa otwarte i, ze ich wladza bezwzglednie musi byc przekazana w PRAWE, POLSKIE RECE, aby w koñcu Nasza Ojczyzna mogla byc rzadzona przez NASZ NARÓD, a nie narzuconych i niby „wybranych” chamów z sowieckim rodowodem!
Naród sie pyta, CO ZOSTALO ZE ZLOTYM ROGIEM? COSCIE CHAMY Z NIM ZROBILISCIE? GDZIE SIE ON ZNAJDUJE?
¨Po zrobieniu uczciwego rachunku, nie pomijajac oprocentowania, i  splacenia owego rachunku, smietdzace chamy, mozecie jechac gdzie chcecie, swiat jest szeroki, lecz chyba dla was najlepsze miejsce jest  tam... „gdie pieprz rosnie” Tam jest wasze miejsce i na wasze geszefty, lecz w zadnym wypadku nie w Polsce!...  
ODDAJCIE  NAM CHAMY  NASZ  ZLOTY  RÓG!!!

KUPUJ, CZYTAJ NIEZALEZNA i KATOLICKA POLSKA PRASE,  NABYWA  POLSKIE  WYROBY  o  PRODUKTY

Uwaga, nowy mój adres internetowy, jak ponizej
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Spanish


Wersja hiszpańska

Nasze teksty

Prev Next

Podział Społeczeństwa Wedle Liter Nowego…

F76 Terroryzowanie Profesorów na amerykańskich uniwersytetach             Jeśli nasi czytelnicy należą do starej szkoły i uczyli się czytać z Polskiego Elementarza, w którym było napisane, że „Ala ma kota...” i że alfabet...

Administrator - avatar Administrator 06 Gru 2017 Hits:56 Publicystyka

Read more

Domaganie się reparacji to także walka o…

F75             Podniesienie przez Polskę kwestii należnych nam od Niemiec reparacji wojennych wbrew histerii zainstalowanego w Polsce stronnictwa pruskiego już przynosi pozytywne rezultaty. Po pierwsze jak...

Administrator - avatar Administrator 30 Lis 2017 Hits:86 Z Kraju

Read more