Drodzy Czytelnicy!
Na naszej stronie zamieszczamy teksty różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i świata. Kluczem doboru publikowanych treści, nie jest zgodność poglądów Autorów publikacji z poglądami USOPAŁ, lecz decyduje imperatyw ważności tematu. Poglądy prezentowane przez Autorów tekstów, nie zawsze podzielamy. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego - prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom ich osąd - USOPAŁ.
Home Publicystyka Podziękowanie od Pana Dariusza Kosobudzkiego

Podziękowanie od Pana Dariusza Kosobudzkiego

           Witam kochanych Rodaków,
Chciałbym bardzo gorąco podziękować za opublikowany materiał:
http://www.usopal.pl/publicystyka/4114-czy-w-polsce-jest-planowany-koszerny-przewrot

Uważam, że jest to bardzo ważny tekst, mogący nieco ostudzić entuzjazm rodaków z kraju i sprawić by do emocje dołączyli myślenie. W Polsce w obecnej chwili społeczeństwo jakby przebudziło się z uśpienia i słuchając p. Brauna słucha jakby własnego głosu przez wiele lat skrywanego (to co mówi jest radosne i budujące dla każdego mającego polskie serce i duszę człowieka). Niestety (co stanowi tylko przypuszczenie) jest to nasłany agent by zwieść zrozpaczony naród Polski na manowce, który jak tonący chwyci się nawet podstawionej brzytwy. W swojej korespondencji z wieloma osobami przytaczam różne swoje przemyślenia i przeczucia, lecz brakuje twardych dowodów by móc wykazać, że jest to tylko zasłona dymna.

Myślę, że ten materiał bardzo pomoże w uświadomieniu sytuacji w "wyborach" bez wyboru. Ten tekst dodatkowo utwierdza w przekonaniu, że nie jest się samemu odosobnionym w takim ostrożnym i podejrzliwym myśleniu i postępowaniu. Oczywiście nie jest to TW. "Bolek" tylko od lat szykowany i trzymany w uśpieniu bardzo inteligentny i niebezpieczny agent. Tym niebezpieczniejszy, że uwiarygadniany w środowiskach "narodowych". których poszukują Ci którzy próbują znaleźć w p. Braunie ratunek dla kochanej Ojczyzny. Znając podłoże chrześcijańskie

Obawiam się szykowanego scenariusza:
- Duda zniszczy rozgłośnię R/TV o. Rydzyka (jedyną jaką posiadamy tubę nagłaśniającą – która już coraz bardziej jest oplątana sidłami i coraz mniej wartościowych wiadomości przekazuje).
- Braun zniszczy podziemne środowiska narodowe (scalające rozbity naród i kształtujące jego świadomość).

Będziemy wówczas mieć szach-mat w jednym ruchu. Jeśli tak będzie, to wskazuje na czyszczenie przedpola przed czymś co ma dopiero się wydarzyć... Myślę, że niedługo po wyborach będziemy świadkami działań które będą dla wielu niezrozumiałe... Niestety sytuacja wydaje się być już przesądzona i nie ma ludzkiej siły by zmienić to co nadchodzi... Trzeba mieć nadzieję ze coś "im" pójdzie nie tak...

PS. Panu Braunowi przyglądam się od dłuższego czasu (jeździł wówczas po kraju z filmami "Od Lenina do Putina"). Serce się radowało na to co mówił, chociaż były tematy które omijał. Nie wzbudziło to jednak wówczas mojej czujności. Dopiero gdzieś w listopadzie 2014r na spotkaniu w Sursumcorda był wyświetlany film "Nie o Marry Wagner", wówczas zapaliła się u mnie lampka kontrolna "o co chodzi". wówczas analiza wielu wątków które zacząłem sobie składać spowodowały, że miałem coraz więcej wątpliwości.

Gdzieś na przełomie roku 2014/2015 było organizowane spotkanie w zaprzyjaźnionej księgarni Sursumcorda w Poznaniu i zadałem p. Braunowi wówczas pytania by dowiedzieć się kim jest poprzez to co mówi.

1.Sytuacja Geopolityczna wokół Rosji w kontekście Ukrainy, w związku z tworzeniem NWO i działalność p. Brzezińskiego - jako szarej eminencji - z nawiązaniem do Józefa Retingera z czasów powojennych.

2.Co Pan myśli o realizacji (wypełnianiu się) zagadnień opisanych w III Tajemnicy Fatimskiej w związku z przebudowa Świata na wzór Talmudyczny.

3.Dlaczego jako “autorytet” do dyskusji historycznej związanej z Pana filmami została poproszona p. Applebaum (żona p. Sikorskiego), która wypowiada się jako wyrocznia o sprawach które jak widać nie zna, lub celowo przeinacza.

Na te pytania nie otrzymałem odpowiedzi, zostały przemilczane, co potwierdziło tylko moje przypuszczenia. Prowadzę stronę www.ojczyzna.org i ostatnimi czasy mam wiele nieprawdopodobnych anomalii związanych z połączeniem internetowym. zmienianą adresację połączenia IP (mam umowę biznesową i zapisany w umowie konkretny statyczny adres, a czas usunięcia usterki do 4h co jest zupełnie lekceważone - ostatnio nagrałem taką rozmowę, bo nikt nie chce uwierzyć że takie rzeczy są możliwe), który bez wiedzy i zgody jest zmieniany "z partyzanta", dlatego też często powiązanie DNS nie przekierowuje na właściwy adres i zwracany jest komunikat o błędzie. Telefon (BlackBerry 9790) po zalogowaniu do przekaźnika pozostaje często głuchy (osoba dzwoniąca ma komunikat "abonent jest niedostępny...") i nie można się dodzwonić. Takie rzeczy zaczynają się dziać, co pozostawiam pod Wasze przemyślenia własne...

Pozdrawiam serdecznie z Poznania
Dariusz Kosobudzki

 

Spanish


Wersja hiszpańska

Nasze teksty

Prev Next

Ustawa „447”

F80 Tak się jakoś składa, że kiedy nasilają się zagrożenia dla Polski ze strony „Holocaust industry” to tylko niektóre media i nieliczni publicyści mają odwagę przestrzegać i zabierać na ten temat...

Administrator - avatar Administrator 03 Lut 2018 Hits:177 Publicystyka

Read more

Orędzie premiera Morawieckiego dot. kryz…

F79 Nasz naród został naznaczony ogromnym cierpieniem podczas II wojny światowej. Cały kraj był pod niemiecką i sowiecką okupacją. Praktycznie każda polska rodzina opłakiwała stratę swoich najbliższych. Polska była pierwszą ofiarą...

Administrator - avatar Administrator 03 Lut 2018 Hits:96 Publicystyka

Read more